Datum: 24.9.2011

Poločas: 4:0.

Branky: Wagenknecht 4, Ležal, Gregor, Boháček, Šíma.

Sestava: Klučina, Kos - Svoboda, Pícha, Kolumpek, Novák -Wagenknecht, Šíma, Martínek, Boháček - Šámal, Ležal. Střídání: Seres, Klučinová, Živný, Gregor, Wagenknechtová, Janoušek, Karabáček.

Dnes jsme se prosazovali rychlou hrou z obou dvou stran zálohy. Načal to ve 13. min Boháček, který krásně nacentroval, a Ležal otevřel skóre - 1:0. 21. min - rozehrán rohový kop Šímou, který našel Wagenknechta a střelil bez přípravy bránu - 2:0. Ve 28. min přišla souhra Wagenknechta se Šímou a Wagenknecht zakončoval - 3:0. Ve 30. min zatáhl Šíma opět balon po straně a předložil centr Gregorovi - 4:0.

Ve druhém poločase ve 42. a 50. min nekompromisně napřáhl Wagenknecht a zvýšil naše skóre o dva góly - 6:0. V 53. min unikl Boháček po pravé straně a nemýlil se - 7:0. V 62. min opět krásná souhra Živný - Ležal a zakončující Šíma - 8:0. V 63 min si vybral slabou chvilku druhý gólman Kos, kdy špatným vyběhnutím neodhadl balón a soupeř snížil - 8:1.

Byl to od první minuty nádherný fotbal a hlavně účast kluků byla fascinující. I na tréninku se to lepší, neboť docházka začíná být tak, jak se na mužstvo sluší. V tomto zápase se projevila souhra hráčů, kterou pilujeme na tréninku. Byl to od začátku sezóny nejlepší výkon.