Zápas: Mnichovohradišťský SK - SK Mšeno žáci

Datum: 3.9.2011
Rozhodčí:

Poločas: 3:0.

Sestava: Šesták - Pavlik, Svoboda, Kolumpek, Novák - Klučina, Boháček, Séres, Klučinová - Daněk, Gregor. Střídali Formánek, Kos.

V prvním mistrovském utkání jsme žádnou ostudu nepředvedli, ba naopak. Hráči, kteří nastupovali v minulé sezoně za mladší žáky, předvedli fantastický výkon, za který jsme na ně hrdí. Odevzdali na hřišti vše, a to i za úmorného tepla. Sice někteří stále tápají, co a jak hrát, ale věříme tomu, že vše se naučí a budou převádět dobrý výkon.

Dnes sice ve 13. minutě udělala záloha první chybu ve středu hřiště a soupeř trestal -  1:0. Ve 28. minutě obrana špatně odkopla balon a soupeř z příme střely z velkého vápna zvýšil na 2:0. Ve 34. minutě utekl domácí hráč a zvyšoval na 3:0.

O přestávce v kabině jsme si vysvětlili, co děláme špatně, zadali hráčům pokyny, které budou dodržovat, a najednou vše začalo fungovat. Měli jsme 2 šance, které jsme neproměnili, ale zároveň po pokynech jsme domácí málo pouštěli do vyložených šancí.

Výsledkem bylo, že jsme už druhou půli neinkasovali. Ještě jednou chválíme nové kluky, kteří svou šanci chytili pevně do hrsti. Budujeme nový tým a věříme, že vše půjde tak, jak má být. Naše výsledky budou zřejmě kolísavé, ale věříme, že se chytneme. Za dnešní zápas ohromná pochvala.