3 : 0

Datum: 3.9.2011
Rozhodčí: Kozlík - Fuchs, Driml

Tišice vyučily Mšeno v produktivitě

Domácí tým, který ještě v loňské sezoně „brázdil vody“ ve skupině B středočeské I. B třídy, zahájil okresní přebor Mělnicka ve velkém stylu. V úvodním kole si v poklidu došel pro třígólovou výhru na rezervě mělnické Pšovky a ve druhém kole přivítal na jaře dobře „šlapající“ Mšeno.

Jako v „Jiříkově vidění“ si musely Tišice připadat v úvodní desetiminutovce, kdy na ně Mšeňáci doslova „vletěli“ a téměř jim nepůjčili balón. Nicméně hosté byli střelecky úplně sterilní.

Vše změnil úvodní gól Vítovce ve 12. minutě, když míči pomohli do své branky tečí hráči hostí. Domácí se doslova probudili a začali mít navrch zejména v záložní řadě. Přesto mohli být potrestáni za chybu v rozehrávce, ale gólman Karda vychytal v superšanci hostujícího Stejskala.

Když ve 26. minutě přišel zbytečný a nic neřešící faul Dvorného v pokutovém území, neváhal sudí Kozlík nařídit penaltu, kterou s přehledem proměnil Prejzek. Na konci první půlhodiny Tišice znovu podržel jejich brankář Karda, když vyrazil pěknou střelu Dvorného.

Deset minut před přestávkou zvýšil Toman po akci Rampoucha na 3:0 a bylo po zápase. Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti. Tišice byly viditelně spokojeny s tříbrankovým vedením, hosté už na zvrat neměli.

„Jsme rádi za proměněné šance z první půle,“ byl po zápase očividně spokojený domácí trenér Martin Brabec. „Mšeno nebylo herně špatné, ale hrálo jen do šestnáctky. Ke stoprocentní spokojenosti mi chybělo proměnění našich šancí po přestávce.“

Trenérovi hostí Jiřímu Guttenbergovi příliš do řeči nebylo: „Tříbrankový rozdíl do přestávky byl pro nás po herním průběhu neskutečně krutý. K prvnímu gólu jsme domácím pomohli tečí sami a poté naprosto zbytečnou penaltou. Tišice nás vyškolily v produktivitě.“

Tišice – Mšeno 3:0 (3:0)
Branky: 12. Vítovec, 26. Prejzek z PK, 35. Toman. Rozhodčí: Kozlík – Fuchs, Driml. Žluté karty: 3:1.

Tišice: Karda – Vítovec, Brodský, Štráchal (85. Terziev), Březina – Holec, Karlík (80. Kouba), Kaňovský, Prejzek – Rampouch (69. Brzoň), Toman.
Mšeno: Hnízdil – Háze (67. Demen), Vaněk, Krúpa, Šledr – Tříška, R. Kolumpek, Dvorný, Picek (67. Wasyliw) – Mansfeld, Stejskal.