Zápas: SK Mšeno starší žáci - Bohemia Poděbrady

Datum: 18.6.2011

Poločas: 2:0.

Branky: Pič 3.

Sestava: Sobotka - Boček, Wagenknecht, Sloup, Šesták - Bátovič, Dvořák, Martínek, Píč - Klučina, Kolumpek. Střídání: Havláková, Gregor.

Poslední mistrovský zápas jsme zvládli s jistotou. Hned v 8. minutě se na hranici velkého vápna prosadil Píč a nekompromisní střelou otevřel skore - 1:0.

Bohužel v 10 minutě přišel nevinný střet Šestáka s hostujícím hráčem, po kterém hráč Poděbrad zůstal ležet hřišti. Ihned jsme volali záchrannou službu, která převezla hráče do pražské nemocnice, kde se podrobil operaci. Podle posledních zpráv má 2x zlomenou holení kost, zlomený kotník. Za celý klub mu přejeme brzké uzdravení a doufáme, že se uvidíme společně na hřišti.

Zápas pokračoval nic v moc náladě, neboť hráčům se honila v hlavách tato událost.Sice ve 30. min zatáhl Píč po pravé straně balon a z následné střely zvýšil na 2:0. Ke konci zápasu v 60. min fauloval hostující brankář v pokutovém území Bátoviče a z nařízené penalty Píč zvýšil na 3:0.

Celý ročník 2010/2011 hodnotíme výborně, neboť jsme obsadili 2. místo, což nikdo nečekal. Tímto bychom chtěli celému týmu poděkovat za celoroční přístup k této soutěži a doufáme, že v tom budeme i nadále pokračovat, už bez opor, které přecházejí do dorostu. Ještě jednou díky.