Zápas: Jestřábí Lhota - SK Mšeno starší žáci

Datum: 12.6.2011
Rozhodčí: Baroch

Poločas: 1:0.

Sestava: Wertheim, Saska, Sloup, Chodúr - Bátovič, Valenta, Boček, Píč - Wagenknecht,Dvořák. Střídání: Kolumpek, Novák.

Dnešní mistrovský zápas nám dokonale pokazil hlavní rozhodčí. Už v Pečkách jsme s ním měli problémy, ale tentokrát dovršil svoji neschopnost a hlavně neporozumění pravidlům vyplývajícím z řádů ČMFS rozhodčích.

Při nástupu jsme nevěděli, zdali hrajeme správnou soutěž žáků, neboť proti nám stálo jedenáct hráčů, kteří spíše patří do kategorie dorostu.

V 10. min zahrál Saska špatný ofsajd systém a domácí trestali 1:0. Do konce první půle se nic zvláštního nestalo, protože jsme uzpůsobili sestavu.

To, co se dělo v druhé půli, nemá obdobu ze strany sudího. Nejenže nám pískal veškerý kontakt, ale dál jak za půlku nás nepouštěl. Vyvrcholením bylo to, že po udělení dvou červených karet na straně domácích a hostů vyhodil pouze našeho hráče,soupeře nechal bez povšimnutí (!!!) v poli.

Určitě bylo na body, ale bohužel rozhodčí nám to nechtěl dovolit. Je smutné to ,že vychováváme mládež k určitým pravidlům hry a chování. Tento pán to bohužel celé pokazil svým výrokem, kterému absolutně nerozumí. Po ukončení utkání trenér Prieložný napsal do zápisu námitky a doufáme, že se s tím bude zabývat disciplinární komise rozhodčích. Do konce zbývá poslední zápas a hůř jak druzí nemůžeme skončit. Sezónu hodnotíme velmi pozitivně.