Zápas: SK Mšeno dorost - Vltavan Chvatěruby

Rozhodčí: Šesták

Poločas 1:0

Branky: Kovač 2

Sestava: Dohnalík - Kummer, Hrdlička, Chmelík, Tyle - Tesař, Matúšek, Guttenberg, Valenta - Kovač, Toan(Píč, Bátovič)

Bez 6 hráčů základního kádru jsme byli v prvním poločase horším týmem, přesto jsme šli do vedení, když se krásně trefil Kovač. Ve 2.poločase jsme hru znatelně zlepšili a výsledkem bylo vedení již na 2:0. Pak jsme však nepochopitelně vypnuli a dovolili soupeři (který by měl patřit k těm slabším) vyrovnat. Nutno uznat, že Chvatěruby si minimálně remízu zasloužily.

My se musíme zamyslet nad svým přístupem a výkonem. Kovač sám na všechno stačit nemůže. Je fakt, že nahradit 6 hráčů je těžké. Přesto bychom se o to měli alespoň pokusit.

Čeká nás ještě jeden zápas a doufám, že nám už nikdo další ze sestavy nevypadne.