Zápas: SK Mšeno starší žáci - SK Mnichvo Hradiště

poločas 2:0

branky-Wertheim 2x,Bátovič,Kolumpek

sestava-Šesták-Boček,Pýcha,Sloup,Chodur-Bátovič,Valenta,Martínek Jan,Píč-Saska,Wertheim
střídání-Dvořák,Kolumpek,Boháček,Pavlik,Martínek Jaroslav

V dnešním utkání jsme provedli hned na začátku zápasu několik změn v sestavě.Hned v 5 min. se nám to vyplatilo,když házený aut Píče na Valentu ,který vyslal střelu na bránu a dorážející Bátovič otevřel skore 1:0.I nadále jsme dostávali soupeře pod tlak a to ve 12 min.utekl po levé straně Saska a předložil parádní přihrávku Wertheimovi ,který zvyšoval na 2:0.Do konce prvního poločasu se hra spíše odvíjela ve středu hřiště.V druhé půli jsme zasadili konečný úder v 62 min.,kdy po rohovém kopu Píč našel krásně Wertheima ,který z oleje bez přípravy trefil bránu 3:0.V 68 min.utekl znova po levé straně Saska a předložil Kolumpkovi tutovku do prázdné brány 4:0.Dnešní výkon chválím ,jak hru tak i vytvoření šancí.