Datum: 14.5.2011

Poločas: 4:1.

Branky: Saska, Valenta, Boček.

Sestava: Šesták - Martínek, Wertheim, Pýcha, Novák - Bátovič, Dvořák, Boček, Píč - Valenta, Saska. Střídání: Boháček, Pavlík.

V dnešním mistrovském zápase nám úplně selhala stoperská dvojice Martínek, Wertheim. Začalo to v 5. min, když špatným odkopem Martínek přímo "namazal" protihráči, který šel sám na brankaře - 1:0.

Ve 12. min po rohovém kopu se do odraženého balonu opřel Novák a dorážející Saska vyrovnal - 1:1.

Jenže v 16 min.udělal Wertheim totožnou hrubku jako Martínek a soupeř trestal - 2:1. V 18 min.udělal Wertheim zkratový zákrok v pokutovém území a z nařízené penalty soupeř zvýšil na 3:1.

Aby toho nebylo dost, ve 20 min.stejná předchozí hrubka obou stoperů - 4:1. To bylo na ručník.

Po přestávce jsme udělali rázné změny v sestavě, oba stopeři opustili své posty a posunuli se na jiná místa. Nová obrana propadla hned v 38. min a domácí opět trestali - 5:1.

Pak jsme domácí zavřeli na 30 min na jejich polovině a bušili do nich. Ve 43 min.Valenta nekompromisní střelou snížil na 5:2. V 51 min.po rohovém kopu hlavičkoval Boček na 5:3.

I nadále jsme tlačili ,ale bohužel už to nevyšlo. Ve druhé půli jsme měli na noze minimálně 8 branek, ale nezdařilo se - škoda.

Na druhou stranu nebudeme kritizovat stopery a zároveň bereme chybu i na sebe.  Za stavu 3:1 už jsme měli dávno udělat změnu v sestavě během první půle, takže je to i chyba trenérů.

Druhá půle - to už byl takový koncert, že si kluci zaslouží pochvalu. Hrát se o 10 min.déle, tak jsme srovnali.Domácí už jen bránili, odcházeli fyzicky a hlavně zdržovali hru. Rozhodčí nic nenastavoval a podle našeho názoru je držel.

Na to se nebudeme vymlouvat, protože jsme si tento zápas prohráli v první půli sami - jak hráči, tak i my trenéři.