Zápas: AFK Eletis Lužec - SK Mšeno dorost
0 : 5

Datum: 1.5.2011
Rozhodčí: Pixa
Průběh zápasu:

Poločas 0:1.

Branky: Kovač 3, Tesař 2.

Sestava: Guttenberg - Chmelík, Krúpa, Ernst, Zabilanský - Chorouš, Novotný, Matúšek, Valenta - Kovač, Tesař (Toan, Kummer).

Při naší peripetii s gólmanem řešíme každý zápas, kdo nastoupí do brány. Dnes s námi měl jet David Šesták ze žáků, ale ze zdravotních důvodů nakonec nedorazil. Při poradě trenérů padla volba (rozhodovalo se mezi Valentou a Guttenbergem) na Gůťu. Zápas ukázal, že to byla volba správná. Guttenberg předváděl jisté zákroky a výběhy na dlouhé centrované balóny a ve spolupráci s obranou jsme technickému soupeři s přehledem odolávali. Valenta zase (zvláště ve 2.poločase) odehrál výborný zápas na levé záloze. Na hrotu jsme měli brejkové hráče a zvláště Kovač provětrával obranu soupeře s velikou chutí. Do poločasu stihl 1 gól dát a vypracoval si i několik dalších šancí.

Ve druhé půli jsme hned na začátku přidali druhý gól, který nás uklidnil a hřiště jsme zcela opanovali. Soupeř si vytvořil jednu 100% šanci, Gůťa však vytáhl fantastický zákrok a hlavičku z malého vápna do protipohybu vytáhl vedle tyče.

Za tento zápas zaslouží celý tým velkou pochvalu za skvěle odpracovaný zápas do poslední minuty!!!

PS: Kovač dal hattrick, který zopakoval i v odpoledním zápase B týmu. Tak teď ještě hatrick za áčko a bude to kompletní, Kovine:-)
Váš názor:
Jméno: