Zápas: SK Mšeno muži "A" - FK Pšovka Mělník
5 : 0

Datum: 30.4.2011
Rozhodčí: Líbal
Průběh zápasu:

Poločas 2:0

Branky: Stejskal, Tříška, Wasyliw, Picek, Kolumpek

Sestava: Hnízdil - D. Kolumpek, Kříž, Vaněk, Demen - Mansfeld (63. Krúpa), R. Kolumpek, Tříška, Picek - Stejskal (72. Chorouš), Wasyliw.


Z tohoto zápasu jsem měl trochu obavy, protože áčko Pšovky hrálo až v neděli a tak "hrozilo", že béčko přijede k utkání posílené. Moje obavy se "vyplnily" pouze z poloviny - soupeř nastoupil pouze s A-třídním útokem, v obraně žádné posily neměl.

Ještě v 16:55 nebylo vůbec jisté, zda se utkání odehraje. Trávník skrápěl vytvralý déšť a oblohu křižovaly blesky. Naštěstí bouřka ustala a  utkání mohlo začít. Na mokrém terénu jsme se daleko lépe pohybovali a vytvářeli si veliké množství šancí. Z 8 vyložených jsme však dokázali proměnit pouze 2. Pak se dostal ke slovu soupeř, když jsme ve vápně naivně faulovali a byl z toho pokutový kop. Ten zahrával hostující golman a Hnízdil ho skvěle vychytal. To byl jediný okamžik, kdy jsem měl trochu obavy, aby se soupeř nedostal do hry. Pak už jsme hřiště zcela ovládli a zaslouženě zvítězili. K vidění bylo z naší strany mnoho pohledných fotbalových akcí.
Váš názor:
Jméno: