Zápas: Sokol Dolany - SK Mšeno dorost
5 : 9

Datum: 23.4.2011
Rozhodčí: Tříška
Průběh zápasu:

Branky: Kovač 5, Krátký 2, Stejskal 1, vlastní

Sestava: Hrdlička - Chmelík, Krúpa, Novotný, Zabilanský - Chorouš, Guttenberg, Matúšek, Stejskal - Kovač, Krátký(Kummer, Toan)

 

Stále nemáme k dispozici brankáře a když s námi na zápas nejel ani golman žáků, rozhodli jsme se do brány postavit hráče z pole - Hrdličku, který v minulé sezóně vychytal výhru v D.Beřkovicích.

Začátek byl z naší strany famózní, za 6 minut hry jsme vedli 3:0. Hrdlička v tu chvíli z brány hlásil "to tu nemusím být". Pak přišla první střela na bránu 3:1, druhá střela na bránu 3:2 a soupeř značně ožil. A pak už to bylo jako na houpačce 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 8:5, 9:5. Naštěstí jsme soupeři nedovolili ani jednou vyrovnat a zaslouženě jsme dokráčeli k vítěztví. Na tolika obdržených brankách má hlavní podíl brankář(kterému to však nemůžeme mít za zlé) a pak také fakt, že několik hráčů před utkáním hrubě porušilo životosprávu. Pokud se chceme prát o postup, musíme se nad tím velmi vážně zamyslet.

V zápase se na hřišti chvílemi hodně jiskřilo, ale hlavně ze strany soupeře, který byl frustrovaný z každého našeho kontaktu. Trenér domácích by za vše rozdával karty a největší vinu na jejich prohře měla naše "přehnaně tvrdá hra" a také rozhodčí Tříška(pískal výborně), který naši tvrdou hru připustil. V tomto směru by se měla lavička domácích zamyslet, protože chování trenéra ovlivňuje hráče na hřišti - v tomto případě velmi negativně.
Váš názor:
Jméno: