Zápas: Dynamo Nelahozeves - SK Mšeno mladší přípravka
3 : 1

Datum: 2.4.2011
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

Poločas 2:1.
Střelec: Maňová B.
Sestava: Martínek Jan, Kejha Tomáš, Šíška Vlastimil, Šiška Josef, Zabilanský Jakub, Maronczak Jiří, Flíček Daniel, Švarc Jaromír, Maňo Antonín, Maňová Bohumila, Martínková Michaela, Papiková Radka.

Na první mistrovský zápas jara náš tým zajížděl na Dynamo Nelahozeves. Moc jsme toho venku ještě nenatrénovali, ale za to se náš tým rozrostl o další hráče.

Nesehranost byla znát. Neměli jsme ani brankáře, takže musel zaskočit hráč z pole. Byl to Jan Martínek a zápas se mu opravdu povedl, předvedl několik pěkných zákroků a tým podržel. Do pole jsme sestavili dvě pětice, ke kterým se vždy do obrany přidal Antonín Maňo. V první pětici hrála Bohunka Maňová, která v útoku předvedla několik pěkných akcí a vstřelila i náš jedíný gol. Doplňovala ji ještě Radka Papíková, která však ještě musí zažít, co a kde má hrát. V záloze je podpořili Jirka Maronczak a jeden z bratří Šišků. Hlavně Jirka vybojoval několik pěkných balonů a zásoboval přihrávkami útok.

V obraně hrála Michala Martínková s Tondou Maňou a docela se doplňovali. Tato šestice se prosazovala a soupeř měl dost starostí je ubránit. Druhá šestice ve složení Švarc, Šiška, Zabilanský, Kejha, Flíček a Maňo už se tolik neprosazovala a po většinu hry se jen bránila. Myslím si, že v tomto systému hry budeme pokračovat, ale musíme to lépe natrénovat a sehrát se. Za předvedený výkon všem děkuji a doufám, že se budeme jen zlepšovat.

Trenéři: Zabilanský, Dvořákfotografie:


Váš názor:
Jméno: