Zápas: SK Český Brod - SK Mšeno starší žáci
3 : 0

Datum: 30.10.2010

SK Český Brod - SK Mšeno 3:0 (0:0).

Sestava: Šesták - Martínek, Chodúr, Novák, Karabáček - Bátovič, Boček, Daněk, Novotný, Píč - Klučina. Střídali: Klučinová, Kolumpek, Živný, Formánek.

Dnes jsme se bohužel o vítězství připravili sami. To, co jsme v první půli nedali, za to nás domácí trestali ve druhém poločase v rozmezí 10 minut. Dnes jsme neměli střelecký den, zvláště své šance neproměnili Boček ani Píč, a tak jsme odjížděli s prázdnou. Domácí byli vyrovnaným soupeřem, a tak se říkalo: kdo dá první gól, ten vyhraje.

V první půli to byl oboustranný fotbal nahoru a dolů. My jsme měli 3 šance, domácí jednu, kterou bravurně chytil Šesták. Do kabin jsme šli za nerozhodného stavu.

Ve druhé půli přišel v 55. min první gól domácích, kdy po rohovém kopu domácích si dal Novotný vlastní gól. Tento gól nás "nakopl" a hnali jsme se dopředu rychle srovnat krok. Bohužel v 61. min utekl obraně domácí hráč a navýšil skore na 2:0. I tak jsme se stále hnali dopředu, protože jsme věděli, že se to dá otočit jako v minulých zápasech.

V 66. min utekl po pravé straně domácí hráč, jeho střelu gólman Šesták zasáhl, ale bohužel pro nás další dobíhající hráč doťukl balon do sítě - 3:0. I nadále jsme se hnali dopředu, když jsme mohli ještě zvrátit výsledek, ale bohužel. A to když Klučinová nedala úplně do prázdné brány a přestřelila, bylo o výsledku rozhodnuto.

Je to tak: NEDÁŠ = DOSTANEŠ. Příští kolo hostíme na domácím hřišti vedoucí tým tabulky a o výsledek se popereme. Přijďte nás podpořit. Děkuji.