Zápas: Sokol Nová Ves - SK Mšeno muži "A"
4 : 3

Datum: 28.10.2010
Rozhodčí: Kudrna

Mělnický deník

Ve čtvrtek 28. 10. byl na programu opakovaný zápas čtvrtého kola okresního přeboru, který byl v původním termínu předčasně ukončen poté, co domácí asistent rozhodčího fyzicky napadl hostujícího trenéra.

Ve čtvrtek jako by oba týmy chtěly pouze dohrát původní zápas. Chvilku před koncem totiž platil zcela totožný výsledek. Za stavu 3:3 se ale tentokrát předčasně do sprch nešlo, hrálo se až do konce a navíc padl i rozhodující gól.

Po rychle rozehraném autu ho povedeným "padáčkem" vstřelili domácí, přestože od prvního poločasu hráli v početní nevýhodě.

Jako první ale v utkání vedli hosté. Domácí sice během několika minut otočili. Pak si ale zápas vyloučením autora druhého gólu Foura zkomplikovali a ještě hůř s nimi mohlo být, pokud by brankář Hnízdil v závěru poločasu nechytil Tříškovi pokutový kop.

Ve druhém poločase sice Došek přidal třetí gól, vyhráno ale domácí neměli. Postupem času se totiž přece jen projevila početní převaha a hosté dvěma góly srovnali na 3:3.

Pak se na hřišti trochu zajiskřilo a na každé straně se v jednom okamžiku začervenalo po jednom hráči. Poslední gólové slovo měl nejlepší domácí střelec Michal Horák.

Okresní přebor
Dohrávka 4. kola: Nová Ves – Mšeno 4:3
(2:1) Branky: Mich. Horák 2, Four, Došek – Mansfeld, Kolumpek, Fiebinger. Rozhodčí: Kudrna. ČK: Four, Z. Kratochvíl – Mansfeld.

Z webu Sokola Nová Ves

Opakovaný duel se Mšenem jsme po bláznivém průběhu vyhráli těsným rozdílem 4:3 a konečně se tak v tabulce posouváme do jejího klidného středu.

Na začátek by se slušelo říct, proč se zápas opakoval. Původní utkání ukončil rozhodčí v 85. minutě kvůli napadení trenéra Mšena naším pomezním rozhodčím. Disciplinární komise nám kvůli tomu zavřela hřiště na dva zápasy a STK nařídila opakování zápasu.

Již po několika minutách souboje padla první branka, hosté překonali naši ofsajdovou past a zakončují Mansfeld už měl snadnou úlohu - 0:1. Z vedení se ale Mšeno neradovalo dlouho, tečovaná střela Michala Horáka skončila překvapivě v síti - 1:1. Poté nás mohl poslat do vedení Jarda Emmer, ovšem jeho zakončení po individuální akci chybělo více přesnosti. Jardu ale zastoupil Marek Four, který se prosadil lobem - 2:1. Střelec druhé branky byl ovšem za šlapák ve 30. minutě vyloučen. Přesilovku mohl protivník využít ještě do poločasu, ovšem Tříška trochu spornou penaltu neproměnil, zaskvěl se Dan Hnízdil. V závěru první půle ani na dvakrát nevyzrál na brankaře v dobré příležitosti Michal Horák.

Ač se ve druhém poločase pochopitelně tlačilo více do koncovky Mšeno, branku jsme vstřelili paradoxně my. Ondra Došek ranou po zemi překonal vyběhnutého golmana - 3:1. Jenže slibné vedení jsme, jak už to v poslední době bývá zvykem, dlouho neudrželi. Hosté během několika minut vyrovnali stav zápasu na 3:3. Běžela 75. minuta a Zdeněk Kratochvíl, jenž byl na hřišti jen pět minut, byl spolu s Mansfeldem po vzájemné strkanici vyloučen. My jsme tedy dohrávali s devíti muži, soupeř pak s desíti. I přesto ale Michal Horák po dlouhém hodu Jirky Vokouna rozhodl nervydrásající střetnutí - 4:3. Ke konci utkání žádný drtivý tlak Mšena nepřišel, naopak David Hemr měl možnost přidat pátou trefu.