Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - Sokol Tišice
4 : 1

Datum: 2.10.2010
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

SK Mšeno - Sokol Tišice 4:1 (1:1)

Sestava: Dvorščík, Šiška Vlastik, Šiška Josef, Flíček, Kejha, Švarc, Zabilanský, Martínek, Kos, Maronczak, Hanzal.

Naši hráči nabuzeni prvním vítězstvim se snažili soupeři vstřelit co možná nejdřive gol. To se také podařilo. Po přihrávce Maronczaka se dobře zorientoval před brankou Šiška Vlastik a brankáře prostřelil mezi nohama.

Po této brance se však naše úplně zhroutila a všichni začali útočit. Soupeř měl najednou dost prostoru na naší polovině a několikrát šli soupeřovi útočníci sami na našeho brankáře Hanzala. Ten však nechal za svá záda proniknout jen jeden balón.

V poločase jsme opět zformovali naše řady a nastoupili tak, jak jsme zvyklí. Nabádal jsem všechny, ať hrají jen to, co mají, a nesnaží se všichni útočit. Tento záměr se také zdařil. Druhý gol přidal Maronczak a třetí Kos.

Pak však přišel proti nám pokutový kop za ruku Dvorščíka. Náš brankář Hanzal ale tuto šanci na snížení chytil. Z následného protiútoku po krásné nahrávce Míry Kose se trefil z voleje Vlastik Šiška a nedal tišickému brankáři šanci.

Tento zápas nám ukázal, že když hrajeme svou hru, je vše v pořádku. Jakmile se necháme strhnout hrou a začneme se všichni útočit, nemusí to vždy dobře dopadnout. Tento zápas jsme vyhráli a zapsali si dalši body do tabulky. Doufám, že takto budeme pokračovat a vybojujeme ještě dalšií vítězství. Děkuji všem.

Zabilanský, Dvořák - trenéři
Váš názor:
Jméno: