Zápas: FK Pšovka Mělník - SK Mšeno mladší přípravka

Rozhodčí:

FK Pšovka - SK Mšeno 5:3 (3:0).

Branky: Martínek 2, Švarc.

Sestava: Kos, Martínek, Kejha, Maronczak, Zabilanský, Švarc, Flíček, J. Šiška, Vl. Šiška.

Tento zápas se pro nás vůbec nezačal vyvíjet dobře, když po 3 minutách hry si srazil centr do vlastní sítě Kos. Po dalších 2 minutách malá domů byla od Míry Kose opravdu malá a soupeřův útočník snadno skoroval - 2:0.

Naši hráči si opět neplnili pokyny trenéra a běhali všude. Tím nás soupeř přehrával kombinační hrou a do poločasu přidal ješte jeden gól, a to měl ještě několik dobrých zákroků náš brankář.

Po nástupu do 2. poločasu tato mizérie pokračovala a opět po centru před naší bránu si jeden z bratří Šišků srazil míč do vlastní sítě. Soupeř stále útočil a přidal i 5. gól krásnou střelou pod břevno.

Paradoxně naší hře prospělo stažení Míry Kose, který by měl být jedním z hlavních opor mužstva. Hráči začali hrát každý na svém postu a i nahrávky se začali objevovat. Po faulu na našeho útočníka kopal Martínek trestný kop a z 15 metrů trefil opravdu dobře.

Od této chvíle se obraz hry úplně změnil, naši hráči neustále napadali soupeře a útočili. Protivník nevěděl, kam dřív skočit. Po jednom závaru před soupeřovou brankou se krásně trefil k tyči Jára Švarc, který mě překvapil i svým dobrým pohybem po hřišti v druhém poločase. Soupeř se před naši branku už skoro nedostal, a když Martínek dalekonosnou střelou snížil na 3:5, začal se trenér protihráčů strachovat i o výsledek. Bohužel už bylo málo času, takže obrat v zápase se nezdařil.

Za výkon v závěru zápasu si zaslouží pochvalu celý tým i s Mirou Kosem, který nakonec dohrál a snažil se také plnit pokyny trenéra. Děkuji všem hráčům za snahu.