Zápas: FK Pšovka Mělník B - SK Mšeno muži "A"

Rozhodčí: Kudrna

FK Pšovka B - SK Mšeno 4:3 (2:2).

Branky: Bárta 2, Dydňanský, Pecina – Dvorný, Wasyliw, Picek.

Sestava: Bázler - Kolumpek D., Grát, Kolumpek R., Šledr - Picek, Tříška, Dvorný, Mansfeld - Wasyliw, Kováč(53. Krúpa)

Přes upozornění, že se domácí budou snažit nás od začátku dostat pod tlak, jsme v 1. minutě inkasovali laciný gól. To domácí posadilo na koně a jednoduše nás přehrávali. Když po standardní situaci zvýšili na 2:0, vypadalo to s námi špatně. V této fázi utkání jsme měli i štěstí, že domácí další šance neproměnili.

Pak jsme se ke slovu začali dostávat i my a do přestávky jsme stihli skóre srovnat. Minutu před přestávkou jsme mohli jít i do vedení, což by byl dokonalý obrat, ale bohužel svoji šanci jsme neproměnili.

Druhý poločas se po standardní situaci dostali ke slovu opět domácí. My jsme však znovu dokázali odpovědět a vyrovnat po hezké akci Wasyliwem. Bohužel domácí své vedení strhli na svou stranu po další standardce a na to už jsme odpověď nenašli.

Je to smutné, když dáme venku 3 góly, a neodvážíme ani bod. Dostáváme velmi laciné góly, což nás sráží.