Mšeno B:
Nečas - Bláha, Žižka, 76. Vágner, Demen - Klouda,
40. Háze (52. Novotný), Vaněk (78. Parrado), 90.+4 Rimkevič - Štráchal, Guttenberg (61. Matúšek).
     Nebužely: K. Kamínek - Legner (46. Frydrych), 65. Novák, Skála, 59. L. Kamínek - 76. Elhenický, 77. Kinzl, 80. Podráský, Kočí - Suchý (60. Šubrt), Žembery.
     Branky: 8., 43. Štráchal 2 - 75. vlastní (Demen), 87. Šubrt. Rozhodčí: Dvořák. Žluté karty: 3:5. Poločas: 2:0.

Sousedská derby mšenské rezervy s týmem Nebužel mívala většinou prestižní náboj. Hosté do letošní sezony neodstartovali dvakrát úspěšně. Nejprve odevzdali body doma Střezivojicím a pak přišel bodový půst i na Vysoké. K náležitému probuzení pomohly dvě následující domácí výhry. A tak se čekalo, že ve Mšeně se budou snažit uhrát co nejlepší výsledek.

Ani mšenská rezerva, sestavená od letošní sezony, nevykročila do probíhající soutěže příliš úspěšně. Z trojnásobné výhody domácího prostředí (výměna pořadatelství s rezervním týmem Kel) vytěžilo Mšeno pouhé tři body. A tak i domácí měli mnoho důvodů k tomu, aby konečně zabrali.

A skutečně, od prvních minut existoval na trávníku jediný tým - mšenská rezerva. Hosté (bůhvíproč) připomínali spící panny, vázla kombinace, chyběla i přesnost přihrávek, a tak nebylo divu, že domácí tým převzal otěže zápasu do svých rukou.

Už v 8. minutě se v pokutovém území nádherně uvolnil Guttenberg a jeho nezištnou přihrávku proměnil Štráchal ve vedoucí gól. Domácí v (snad až v přílišném) poklidu dál pokračovali v dobrém výkonu, získávali převahju především ve středu pole a ke spokojenosti chybělo jediné - rychlejší a hlavně přesnější zakončení. Dvě minuty před přestávkou se k míči znovu dostal Štráchal a pohodlně zvýšil domácí vedení.

V podobném duchu probíhal i druhý poločas. Domácí byli stále aktivní, ale Nebužely, které si v kabině o přestávce zřejmě vyslechly své od energického kouče Švestky, se přece jen začaly dostávat více před Nečasovu branku. Hodně jim pomohl moment ze 75. minuty. Domácí bek Demen ve snaze odkopnout centrovaný míč ho trefil tak nešťastně, že jeho přesný oblouček zapadl do sítě překvapeného Nečase (2:1).

A vida, karta se začala obracet. Mšeno ustoupilo od jednoduchosti, začalo se utápět v nepřesnostech a toho hosté náležitě využili. Tři minuty před koncem normální hrací doby se k odraženému míči dostal Šubrt a vyrovnal.

V nastaveném čase měli domácí namále, když nejprve střelu Podráského jen s námahou vyrazil Nečas před sebe a ve slibné dorážce neuspěl ani Elhenický. Domácí názorně předvedli, jak přijít o výhru, hosté jsou určitě spokojeni s remízou, při troše štěstí mohli i vyhrát.