Mšeno si zbytečně komplikovalo život, ale nakonec vyválčilo výhru o dva góly

BLÁZNIVÁ PŘESTŘELKA

Mšeno: Bázler - D. Kolumpek, Vaněk, Grát, Šledr - Picek (82. Vágner), Tříška, R. Kolumpek, Dvorný - Wasyliw (54. Kováč) , 62. Mansfeld (89. Krúpa).
     Cítov: Staněk - Kuřátko, 16. Raiman (68. Kříž), Chlouba, Budža - Lojek, Hatina, Balko, Bodnár (62. Svoboda) - V. Pavlík, Fryč.
     Branky: 40. Tříška, 51. Mansfeld, 77. Picek, 84. Kováč, 93. vlastní (Budža) - 68. Hatina z penalty, 78. Fryč, 90. + 2 Svoboda.
     Rozhodčí: Blahout. Poločas: 1:0. Žluté karty: 1:1.

Bez zraněného kanonýra Patzenhauera přijel do Mšena letošní nováček z Cítova. V prvním poločase se hrál svižný fotbal, ovšem s minimem brankových příležitostí. Většinu času měli více ze hry domácí, Cítov hrozil ze sporadických akcí, jako např. pěkná střela Balka z 20. minuty.
    Pět minut před přestávkou šli domácí do vedení. Rozhodčí Blahout odpískal trestný kop, míč si postavil Tříška a "nachytal na švěstkách" cítovského gólmana Staňka.
     Ve druhém poločase zvýšil Mansfeld na 2:0 a Mšeno dostalo zápas pod kontrolu. Jenže přišla 68. minuta, kdy míč trefil v pokutovém území Pickovu ruku a z nařízené penalty snížil Hatina na 1:2. O 9 minut později zvýšil Picek po pěkné akci na 3:1 a zdálo se být rozhodnuto.
     V hektickém závěru nejprve hosté znovu snížili na rozdíl jediného gólu a v 80. minutě propásli tutovku na vyrovnání.  O čtyři minuty později poslal mladíček Kováč Mšeno znovu do dvougólového vedení.
     Branky však padaly i v nastaveném čase. Nejprve snižoval cítovský Svoboda a tečku za gólovou přestřelkou udělal "vlastenec" obránce Budži.