Zápas: Sokol Ovčáry - SK Mšeno mladší přípravka
4 : 3

Datum: 11.9.2010

Branky Mšena: Kos, Martínek, Maronczak. Poločas: 2:1. Sestava: Dvorščík - Martínek, Flíček, Zabilanský, Maronczak, Kos, Kejha, Švarc.

Dnes jsme sehráli odvetné utkání proti Sokolu Ovčáry. Tento zápas jsme zahájili fatální hrubkou obrany i gólmana a hned v první minutě jsme inkasovali gol. Poté se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. Největší problém nám dělal mokrý trávník a rychlý odskok balonu. Z jedné takové akce, kdy naše obrana tento problém nevyřešila, padl i druhý gol do naší sítě.

Těsně před koncem prvního poločasu po faulu na našeho útočníka jsme kopali trestný kop, který proměnil v náš první gól krásnou střelou přes zeď Jan Martínek. Poločas tak skončil 2:1 pro soupeře.

O přestávce jsme si řekli, jaké děláme chyby a co se musí zlepšit. Všichni hráči všemu rozuměli a říkali, že budou dodržovat pokyny trenérů. Do druhého poločasu jsme však nastoupili opět lajdácky a inkasovali jsme 3. gól. Soupeř nás přehrával kombinační hrou. Z naší strany tento prvek zaostával a snažili jsme se prosadit pouze individuálně. Hlavně Míra Kos by neměl svalovat vinu na ostatní a měl by se zamyslet nad sebou.

Po jednom zdařilém útoku soupeře jsme inkasovali 4. gol a  už to vypadalo, že se z toho naše družstvo nevzpamatuje, ale opak byl pravdou. Od této chvíle naše družstvo začalo lépe útočit a po závaru před soupeřovou brankou Jirka Maronczak snížil na rozdíl dvou branek. Naši hráči začali lépe obsazovat soupeře a po jednom nezdařilém výkopu brankáře, Míra Kos zachytil balon a vstřelil naši 3. branku. Začali jsme protihráče přehrávat, ale na srovnání už to nestačilo.

Doufám, že v dalších utkáních budeme hrát jako ke konci tohoto zápasu a hráči se soustředí na svůj výkon, aby pomohli celému družstvu a nebudou se napadat navzájem. Děkuji všem za snahu, která byla vidět hlavně ke konci zápasu.

Trenéři: Zabilanský, Dvořák