Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - Sokol Ovčáry
4 : 4

Datum: 8.9.2010
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

Poločas: 2:1.

Branky: Maronczak 3, Kos. 

Sestava: Dvorščík - J. Šiška, Maronczak, Mansfeld, Kos, Flíček, Kejha, Martínek, Vlast. Šiška, Švarc, Zabilanský. 

Dnes jsme sehráli další mistrovské utkání s týmem Ovčár. Tento soupeř začíná stejně jako my letos prvním rokem. Zápas se pro nás vyvíjel od prvních chvil dobře. Po individuální akci Míry Kose jsme se dostali do vedení. Soupeř po chvíli vyrovnal. Naše obrana fungovala lépe než v minulém zápase a občas byl i náznak kombinační hry.

Do poločasu jsme strhli vedení na naši stranu. Po závaru před soupeřovou brankou se nejlépe zorientoval Jirka Maronczak. Na začátku druhého poločasu soupeř na nás vyvíjel tlak, ale přesto se nám podařilo vsítit třetí branku opět Jirkou Maronczakem.

Naše obrana v čele s Janem Martínkem odrážela jeden útok za druhym, ale nezabránila vstřelení druhého golu soupeře. Měli jsme další vyložené šance před brankou soupeře, ale podařilo se nám proměnit jen jednu. To se nám stalo také osudným. Ke konci zápasu nám docházely fyzické síly a soupeř stupňoval tlak, z kterého dokázal nejdříve snížit a posléze minutu před koncem utkání i vyrovnat.

Oceňuji velkou bojovnost u hráčů a s povděkem kvituji, že se naše hra začíná zlepšovat. Doufám, že tento trend potvrdíme i v dalším utkání, které hrajeme opět s tímto soupeřem. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon.

Jiří Zabilanský a Zdeněk Dvořák, trenéři
 Váš názor:
Jméno: