Zápas: SK Mšeno starší žáci - AFK Sadská

Poločas: 5:1.

Branky: Valenta 3, Sobotka 2, Boček, Píč.

Sestava: Šesták - Martínek Jan, Bátovič, Chodúr, Novák - Valenta, Daněk, Martínek Jaroslav, Píč - Boček, Sobotka.
Střídání: Pavlik, Novotný, Lička, Karabáček.

V dnešním dalším mistrovském utkání jsme hostili mužstvo Sadské. Hosté na nás hned vlétli a už v 5. minutě jsme prohrávali po pěkné střele k tyči 0:1. Musím podotknout, že kluci neztratili nervy a hlavně neznervózněli. Během 4 minut jsme vymysleli krásnou akci. Po levé straně utekl Valenta a přesným pasem na malé vápno našel Bočka, který se nemýlil - 1:1.

Netrvalo dlouho a přišel druhý gól, kdy se trefil Sobotka - 2:1. V 18. minutě přišel další útočný tlak, který vyvinuli Sobotka s Bočkem a Valenta navýšil skore na 3:1. Ve 23. minutě krásně vypíchnul Sobotka stoperovi hostí balón a pohodlně zavěsil - 4:1. Ve 33. minutě se trefil výstavní střelou do šibenice Valenta - 5:1.

O poločase jsme si řekli, že nesmíme přestat hrát a bojovat dál. Bohužel ve 43. minutě jsme zahráli špatně ofsajdový systém a soupeř toho využil a snížil na 2:5. Ale nepřestávali jsme hrát a to bylo důležité.V 62. minutě jsme zahrávali rohový kop, který se nádherně snesl na nohu Valenty, který uklidil balón k tyči - 6:2. Naše vítězství potvrdil v 67. minutě Píč, když po krásné kombinaci nedal gólmanovi šanci - 7:2.

Musíme pochválit všechny kluky, protože to byl perfektně odmakaný zápas. Jen doufáme, že nám to vydrží co nejdéle. Ještě jednou všem klukům děkuju.