Zápas: SK Mšeno starší žáci - AFK Sadská
7 : 2

Datum: 4.9.2010
Rozhodčí: Machýček
Průběh zápasu:

Poločas: 5:1.

Branky: Valenta 3, Sobotka 2, Boček, Píč.

Sestava: Šesták - Martínek Jan, Bátovič, Chodúr, Novák - Valenta, Daněk, Martínek Jaroslav, Píč - Boček, Sobotka.
Střídání: Pavlik, Novotný, Lička, Karabáček.

     V dnešním dalším mistrovském utkání jsme hostili mužstvo Sadské. Hosté na nás hned vlétli a už v 5. minutě jsme prohrávali po pěkné střele k tyči 0:1. Musím podotknout, že kluci neztratili nervy a hlavně neznervózněli. Během 4 minut jsme vymysleli krásnou akci. Po levé straně utekl Valenta a přesným pasem na malé vápno našel Bočka, který se nemýlil - 1:1.

     Netrvalo dlouho a přišel druhý gól, kdy se trefil Sobotka - 2:1. V 18. minutě přišel další útočný tlak, který vyvinuli Sobotka s Bočkem a Valenta navýšil skore na 3:1. Ve 23. minutě krásně vypíchnul Sobotka stoperovi hostí balón a pohodlně zavěsil - 4:1. Ve 33. minutě se trefil výstavní střelou do šibenice Valenta - 5:1.

     O poločase jsme si řekli, že nesmíme přestat hrát a bojovat dál. Bohužel ve 43. minutě jsme zahráli špatně ofsajdový systém a soupeř toho využil a snížil na 2:5. Ale nepřestávali jsme hrát a to bylo důležité.V 62. minutě jsme zahrávali rohový kop, který se nádherně snesl na nohu Valenty, který uklidil balón k tyči - 6:2. Naše vítězství potvrdil v 67. minutě Píč, když po krásné kombinaci nedal gólmanovi šanci - 7:2.

     Musíme pochválit všechny kluky, protože to byl perfektně odmakaný zápas. Jen doufáme, že nám to vydrží co nejdéle. Ještě jednou všem klukům děkuju.
Milan Šesták, trenér
Mirek Prieložný, asistent trenéra

Ladislav Píč, vedoucí mužstvafotografie:


Váš názor:
Jméno: