Zápas: Vitana Byšice - SK Mšeno muži "A"

Datum: 28.8.2010
Rozhodčí: Jahoda

Poločas 0:1

Sestava: Bázler - Vaněk, Grát, Kříž, Šledr - Kolumpek D., Kolumpek R., Picek - Tříška, Dvorný - Mansfeld

Novinové titulky hlásají "Byšice smetly Mšeno". Ano, podle výsledku to vypadá na jednoznačnou záležitost domácích. Nikoho už nebude zajímat, že jsme byli od začátku utkání aktivnější, měli jsme lepší pohyb a hlavně jsme promarnili 3 vyložené šance ke vstřelení branky. Domácí šli do vedení po penaltě, ale to nás nezlomilo a i nadále jsme vyvíjeli na domácí tlak. Zlomový moment utkání přišel v 55 minutě zápasu, kdy jsme i my měli výhodu pokutového kopu. Bohužel ani ten jsme neproměnili a ani další dvě dobré příležitosti chvíli po té, navíc se za dalších pár minut nechal zcela zbytečně vyloučit Mansfeld a naše šance na úspěch se ztenčily. Když jsme navíc po nedorozumění brankáře s obranou domácím darovali gól na 2:0, bylo o zápase prakticky rozhodnuto. My jsme se pak i v 10 snažili výsledek zvrátit, ale to už domácí nepřipustili a naopak nás do otevřené obrany trestali.

Podle mě jsme měli v tomto zápase bodovat, ale bez gólů to bohužel nejde.