Zápas: SK Mšeno muži "A" - Sokol Dolní Beřkovice
3 : 2

Datum: 21.8.2010
Rozhodčí: Kudrna
Průběh zápasu:

Po tragickém začátku se Mšenu podařilo otočit výsledek ve svůj prospěch

UF, ALE BYLA TO ŠICHTA...

     MŠENO: Bázler - Vaněk, Kříž, Grát, Šledr - D. Kolumpek (46. Picek), Tříška, R. Kolumpek (66. Demen), Dvorný - Mansfeld, 75. Wasyliw (89. Klouda).
     DOLNÍ BEŘKOVICE: Saibt - 15. Možný, Chramosta, Kalhous, Kucej - Kaňka, 44. Kindl, Novák, Houška - 75. Štěpánek, Trubička.
     BRANKY: 52. a 86. Mansfeld, 67. Tříška z penalty - 26. Kaňka z penalty, 50. Trubička.
     ROZHODČÍ: Kudrna. POLOČAS: 0:1. ŽLUTÉ KARTY: 1:3.


   V novém soutěžním ročníku přijely do Mšena v úvodním kole Dolní Beřkovice. A nutno hned v úvodu podotknout, že kromě úvodních 10 minut byli hosté v prvním dějství "na koni", přehrávali domácí zejména ve středové řadě. Dobrým pohybem a zejména přesnými přihrávkami se snadno dostávali do dobrých střeleckých příležitostí. Mšeno působilo v prvním poločase ospalým dojmem, jeho hra byla dost komplikovaná a nepříliš přesná.

   Vzruch v poklidném průběhu první půle přinesla 26. minuta, v níž Vaněk zahrál neúmyslně(?) v pokutovém území rukou a z nařízené penalty se Kaňka nemýlil. O dvě minuty později mohlo být pro hosty ještě veseleji, ale Grát byl proti. Na poslední chvíli zabránil hostům ve skórování.

    Ani druhý poločas nezačali domácí lépe. Už 3 minuty po přestávce mohli hosté zvýšit svůj náskok, ale Bázler vytáhl skvělý zákrok a balón vytěsnil na břevno. O dvě minuty později už Beřkovice vedly o dvě branky, když mšenské "dílo zkázy" dokonal Trubička.

    Kdoví, jak by to se Mšenem dopadlo, kdyby už za další 2 minuty Mansfeld hlavou nesnížil po přesném rohu Tříšky. Domácí zařadili vyšší rychlost, začalo se jim dařit v přihrávkách a přiváděli obranu hostí do úzkých. V 67. minutě přišel pokutový kop také na opačné straně - Tříška nedal Saibtovi pražádnou šanci.

    Vyrovnaný stav byl pro domácí pobídkou k dalšímu zvýšení aktivity a hostům začaly pomalu docházet fyzické síly. Pojistku znamenající tři body zavěsil čtyři minuty před koncem do Saibtovy sítě opět Mansfeld.

(kh)Váš názor:
Jméno: