Zápas: SK Mšeno starší žáci - AFK Milovice

Rozhodčí: Jurčovský

Poločas: 3:0.

Branky: Valenta 3, Bátovič 2, Boček.

Sestava: Šesták - Martínek Jan, Lička, Klučina, Novotný - Píč, Daněk, Chodúr, Valenta - Boček, Bátovič. Střídali: Novák, Kolumpek, Martínek Jaroslav.

Dnes jsme zahájili mistrovské utkání ve středočeské I. A třídě. Před výkopem byla znát nervozita, jelikož kluci nevěděli, co je čeká. Po úvodním hvizdu jsme čekali na to, čím soupeř vyrukuje. Najednou kluci zjistili, že je to docela jiný fotbal než v okrese, tvrdší souboje, technická hra a hlavně rychlost. Ale začali jsme se tomuto stylu přizpůsobovat a začali létat po křídle do vápna, zvláště z levé strany Valenta, z pravé Píč a na hrotu útoku Boček s Bátovičem. Z toho také vyústily do první půle 3 góly.

O přestávce jsme si řekli, že zdaleka není vyhráno, že soupeř hraje až do 70. min naplno. Do druhé půle jsme přesto vlétli a během 15 min přidali další 2 góly. Za stavu 5:0 přišla slabá chvíle gólmana Šestáka, který při jednom výkopu přímo nahrál soupeři, ten ho přeloboval a snížil na 1:5. Těchto chyb se musíme vyvarovat, neboť by nás to mohlo mrzet při menším skóre.

Konečnou podobu výsledku dal Boček, který zvýšil na konečných 6:1 (poprvé se trefil od přípravy). Mile nás překvapil Bátovič, střelec dvou branek, ale také klobouk dolů před našimi obránci.Jen neusínat na vavřínech. Ještě nás čeká dlouhá cesta a sezona.