Zápas: SK Mšeno muži "A" - SK Slavia Velký Borek (př)

Datum: 14.8.2010
Rozhodčí: Antoš

Branky: Dvorný 3, Kolumpek R., Picek.

Sestava: Bázler - Vaněk, Grát, Kříž (Klouda), Šledr - Kolumpek D, Kolumpek R, Tříška, Dvorný - Demen (Krúpa), Picek.

Ještě ráno to vypadalo, že ani tento týden se na hřiště kvůli počasí nepodíváme (minulý týden byl zrušen turnaj ve V. Borku) a tím bychom přišli o možnost sehrát přípravné utkání, protože příští týden již startujeme mistrovské zápasy. Naštěstí máme velmi dobré hřiště, které přívaly vody zvládlo, a tak jsme mohli naštěstí hrát.

Začali jsme velmi dobře a po první vážnější akci jsme se dostali do vedení. Soupeř pak zlepšil kombinaci a převzal iniciativu. A když jsme si dali vlastní gól, šel náš výkon dolů a soupeř se chopil šance a šel do vedení. Nám se však do přestávky podařilo skóre otočit na 3:2.

Ve druhé půli už byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale Borek už přidal pouze 1 gól, zato my jsme skórovali ještě 2x.

Na to, že jsme hráli první zápas po náročné přípravě, nebyl výkon špatný. Ještě máme sice co zlepšovat, ale na tom zapracujeme. Musím pochválit střelce 3 branek - Dvorného. Je vidět, že absolovoval poctivě celou přípravu, akorát kdyby méně mluvil:):)