Rozhodčí: Antoš

Poločas 4:3

Branky: Chorouš 4, Wasyliw

sestava: Rampouch - Bláha, Chmelík, Novotný, Tyle - Kolumpek, Krúpa, Matúšek, Chorouš - Wasyliw, Guttenberg(Hrdlička, Nevole, Zabilanský)

V posledním zápase sezóny jsme přivítali lídra tabulky - Lužec. Začátek zápasu byl jako z říše snů. Kluci začali s velikou chutí a soupeře jasně válcovali. Po 15ti minutách jsme vedli 4:0 a všechny góly byly opravdu výstavní. Pak se ke slovu začali dostávat i hosté a po našich chybách snížili do poločasu na 4:3. Druhý poločas hosté předvedli, proč jsou na 1.místě tabulky a skóre otočili. My už jsme pouze korigovali výsledek.

Za tento zápas však patří klukům pochvala a prohru beru na sebe, protože zápas za stavu 4:0, i když proti zdatnému soupeři, by měl trenér  změnou taktiky dovést do vítězného konce.