Datum: 6.6.2010

Poločas 0:0

Branky: Krátký

Sestava: Dohnalík - Klouda, Chmelík, Novotný, Tyle - Kolumpek, Guttenberg, Matúšek, Tesař - Krátký, Nevole(Zabilanský)

Věděli jsme, že Tišice budou velmi nepříjemným soupeřem. Opět jsme nastoupili bez několika hráčů, ale to už je v posledních zápasech obehraná písnička. Ti co nastoupili si však nevedli úplně špatně. Bohužel naše utkání rozhodují hrubé individuální chyby. A hrubá chyba není jen to, když ztratíme jasný míč a dostaneme gól. Úplně stejnou chybou je neproměnění jisté brankové příležitosti. V prvním poločase jsme nedali 3 jisté góly, ve 2.poločase jsme k tomu přidali dalších 5 zahozených šancí a soupeř nás trestal. Nutno podotknout, že na 3:1 zvyšoval až na konci utkání a opět po naší hrubé chybě.

Co je však nejdůležitější:musíme se naučit vyhrávat  i prohrávat jako tým!!!!! To že někdo udělá chybu, to se stane. Já ho za to těžko mohu pochválit, ale nikoho nezatracuji a je potřeba, aby k tomu tak přistupovali i hráči na hřišti. A hlavně je důležité přestat se vymlouvat na všechny možné okolnosti a soustředit se jen a jen na sebe.