Datum: 23.5.2010

Poločas: 4:2.

Branky: Valenta 6, Toan 2, Píč, Kummer, Daněk, Kos.

Sestava: Šesták - Kummer, Sobotka, Lička, Kolumpek - Valenta, Daněk, Toan, Píč  - Klučinová, Kos. Střídání: Martínek,Klučina.

B mužstvo hostilo předposlední tým tabulky. Soupeř přijel pouze s 9 hráči a nutno podotknout, že první půli nás i dost potrápil. Zvláště když jsme do 15. min vedli již 2:0. Soupeř v tomto počtu hráčů byl schopen během 10 min stav srovnat na 2:2. V tom okamžiku zavelel do útoku hráč „A“ mužstva a kapitán Valenta, který dokázal tým vyburcovat a sám do půle přidal krásné dvě branky. Do kabin jsme šli sice s  hubeným vedením 4:2, ale s odhodláním utkání dotáhnout do vítězného konce. V kabině jsme si pak vyjasnili, co děláme špatně a kde je potřeba přidat a zlepšit hru.

Druhá půle už byla pak o něčem jiném. Kluci si vzali vše k srdci a začali hrát podle představ trenérů. Soupeře jsme položili tak říkajíc na lopatky a přidali do jeho sítě 8 zásahů. Musíme jenom konstatovat, že kdyby se hrálo takto od začátku utkání, musel soupeř odjet s daleko větším přídělem