Zápas: SK Mšeno A žáci - AFK Eletis Lužec semifinále ČEZ cup

Poločas -   0:1

Branky: Zabilanský  2x ,Valenta ,Píč

Sestava: Šesták ,Kolumpek ,Kummer ,Toan ,Karabáček ,Daněk ,Píč ,Zabilanský ,Valenta , Klučina , Pavlik,( Kos ,Klučinová ,Martínek ,Ležal ,Ležal)

Vytoužené FINÁLE je tady !!!!

V semifinále ČEZ cupu jsme na domácím hřišti přivítali celek LUŽCE , který nám v mistrovském utkání podlehl 11:2 a tak se zdála cesta do finále jednoznačná.

Opak byl pravdou a celek Lužce se předvedl jako velice technický a houževnatý.V základní sestavě nám chybělo několik hráčů a tak se muselo improvizovat a provést pár změn.

V prvním poločase se hra odehrávala ve středu hřiště,kde hostí měli navrch a prakticky diktovali hru.Náš útok slepený z hráčů kteří na tomto postu nehrají,nedokázali ulehčit naší obraně aktivním napadáním a prakticky tam bezcílně pobíhali.

V 15 min. po nedorozumění v obranné činnosti přišel trest a ledová sprcha 0:1.

Gól v naší síti čekal málokdo a od této doby se naše mužstvo trápilo a trápilo.Lužec diktoval hru a jen svými chybami se připravil o další góly.Musím vyzdvihnout naší obranu a to M.Kummera a M. Toana,kteří svými zákroky drželi náš sen o finále nad vodou.

Do konce poločasu stav a hra zůstala stejná.

Ve druhém poločasu se stav v prvních 10 min. nezměnil (což trenéry přivádělo k šílenství),ale hra našeho celku ožila jak mávnutím kouzelného proutku.Pozměnila se sestava a za neustálého hecování a povzbuzování kapitána J.Zabilanského se útočilo a bránilo na hranici fyzických možností hráčů.Do hry se zapojili hráči ,kteří v prvním poločase byli takřka neviditelní a najednou jak polití živou vodou bojovali

(Kolumpek,Martínek,Karabáček,Pavlik,Kos,bratři Ležálové,J.Klučinová).

Vyrovnání přišlo z kopačky J.Zabilanského 1:1,jako správný kapitán zavelel k obratu .Kostky byli vrženy a na hřišti bylo jen jedno mužstvo,které si chtělo splnit sen o finále.

Tlak na soupeřovu branku nepolevoval a tak přišel vedoucí gól na 2:1 ,který dal V.Valenta.

Lužec se snažil o vyrovnání, ale naši obránci jim nedali žádnou šanci.Pojistka vedení přišla opět z kopačky J.Zabilanského 3:1.

Kdo si myslel že Mšeno přestane hrát ,tak se přepočítal bojovalo se dál a po uvolnění ve vápně a přihrávce, skóroval T.Píč 4:1

Byl konec a za předvedený výkon hlavně ve 2.poločase smekám.Bylo to hodno mistrů.