Rozhodčí:

Branky: Píč, Zabilanský.

Sestava: Šesták - Klučina, Kummer, Kolumpek, Valenta, Daněk, Zabilanský, Píč, Klučinová, Kos, Toan.

Neporazitelnost skončila

V neděli jsme zajížděli na horkou půdu do Obříství. Podle statistik měla přijít "jasná výhra", ale přišlo první zklamání v podobě prohry po více jak roce a půl. Soupeř nás zaskočil bojovností a tvrdou hrou.

V páté minutě jsme prohrávali 1:0 po nedůslednosti obrany. Po pár minutách přišlo vyrovnání. Po pravé straně se protáhl T. Píč a křižnou střelou ke vzdálenější tyči nedal brankáři šanci. Stav 1:1 vydržel do 15. min, kdy se útočník hostí střetl na velkém vápně s brankářem D. Šestákem. Pro útočníka tento střet dopadl nešťastně, pohmožděné koleno a zápas musel být přerušen a přivolána záchranná služba. Pro bolest nohy musel být vystřídán náš brankář Šesták a na jeho místo se postavil Valenta, který chyběl v ofenzivě a to dost podstatně. Na konci poločasu se z přímého kopu (30 m)  nádherně trefil Zabilanský a bylo to 1:2.

Po poločase se nedokázali prosadit v koncovce Š. Živný, Toan, Píč, a tak se potvrdilo nedáš dostaneš 2:2. Soupeř i nadále hrál ve velkém tempu a tvrdě, což nám činilo problém a bohužel jsme inkasovali 3:2

Vše se vsadilo na útok s cílem vyrovnat, ale vše bylo ukvapené. Ještě musím vyzdvihnout střelu Zabilanského z přímého kopu, který trefil z 25 m šibenici, ale gólman hostí se překonal a střelu vytáhl na roh.

Kluci bojovali, ale porážku už neodvrátili.Musím přiznat, že divácká kulisa byla vynikající a kluci by si ji doma taky zasloužili.