Zápas: SK Mšeno A žáci - Sokol Záryby ČEZ cup 4.kolo

Rozhodčí: Guttenberg Jiří

Poločas:  2:0.

Branky: Černý 2, Valenta 2, Píč.

Sestava: Šesták - Toan, Kummer, Kolumpek, Dubský - Valenta, Daněk, Zabilanský, Píč - Klučinová, Černý. Střídání: Klučina, Kos, Novotný, Pavlik, Lička.

Ve čtvrtfinále žákovského poháru ČEZ Cupu jsme hostili družstvo ze Záryb. Nutno podotknout, že hráči hostí, přestože měli v týmu více mladších hráčů, předváděli pohledný fotbal s řadou krásných přihrávek, ale k naší brance se dostávali pouze ojediněle. Navíc naši hráči neměli dnes svůj den a o vítězství  museli opravdu bojovat, přesto jsme zápas odehráli s vítězným koncem.

Soupeř hrál ze zajištěné obrany a naše protiútoky zachytával ještě před hranicí velkého vápna. Pro naše hráče tak bylo obtížné se prosadit, přesto jsme nastupovali do druhé půle s dvoubrankovým náskokem.

V druhé půli se hra zlepšila a přidali jsme další tři branky, a tím rozhodli o svém vítězství. V závěru zápasu se povedlo hostům obelstít naše obránce a vstřelit alespoň čestný úspěch, který si za svůj předvedený výkon určitě zaslouží..V semifinále nás čeká družstvo žáků Eletis Lužec, který jsme na podzim na jejich hřišti porazili 3:1 a nyní v odvetě na domácím hřišti 11:2. Každý zápas je ale jiný, a tak pokud budeme chtít uspět, nesmíme nic podcenit a hrát utkání vždy od začátku, jak v pohárech, tak v mistráku vždy nadoraz.