Zápas: Pšovka Mělník ČEZ cup 3.kolo - SK Mšeno A žáci

poločas-0:2
Branky-Boček 4x,Valenta 2x
Sestava:Šesták-Toan,Kummer,Karabáček,Novak-Valenta,Daněk,Zabilansky,Píč-Klučina,Boček
Střídání:Klučinová,Martínek,Novotný,Pavlik,Kolumpek

Třetí kolo ČEZ CAPU nás zavedlo na hřiště Pšovky Mělník. Už před zápasem  bylo jasné že oba dva týmy postupují do čtvrtfinále, šlo ale o to z jakého místa, vzhledem k tomu že  jsme měli shodně po 6 bodech.Do soupeře jsme se hned od začátku utkání pustili bez nejmenšího respektu a vytvořili si nespočet slibných šancí, chyběla ale koncovka .Soupeřovu obranu zaměstnávali nejvíce Valenta s Bočkem,ale bohužel buď z malého vápna přestřelili,nebo jim vše chytil domácí brankář.V prvním poločase jsme klidně mohli nastřílet minimálně 5 branek, ale jak se již zmiňuji řadu šancí jsme neproměnili a tak jsme první poločas ukončili vedením 0:2. V úvodu druhé půle se nedohodl Toan s brankařem Šestákem a tak dlouho otáleli s odkopem až soupeř zachytil jejich přihrávku a potrestal tuto chybu jediným gólem.  Po této hrubce si hráči uvědomili že jim vítězství nespadne jen tak zadarmo a zaměřili se na bezchybnou hru po které byli k vidění krásné akce a konečně se začalo navyšovat i skóre které se zastavilo na krásných 1 : 6  Musíme pochválit celí mančaft ale hlavními aktéry tohoto zápasu byl Valenta a Boček. Co nás potěšilo na konec je to že domácí příznivci se divili co děláme v okrese když v pohodě máme na A-třídu(konkrétní slova p.Šuby).Chválili nás že jsme hráli nádherný fotbal.Právě proto to děláme a máme z toho radost nejen my trenéři ale i hráči.