Zápas: SK Mšeno A žáci - Řepín ČEZ cup 1.kolo

Poločas: 2:0

Sestava:Šesták-Kummer,Toan,Karabáček,Kolumpek-Valenta,Zabilanský,Daněk,Martínek-Klučina,Klučinová
Střídání:Lička

Branky: Zabilanský, Kummer, Martínek

Dnes jsme sehráli první kolo pohárového ČEZ CAPU žáků, kdy jsme hostili mužstvo Řepína. Do utkání nastoupily hráči po zimní přestávce nadrženi na fotbal a musím podotknout že jsme začali velmi dobře. Hned ve 2.minutě utekl po levé straně Zabilanský a nekompromisně svůj únik zakončil brankou na 1 : 0 . Zůstali jsme v tlaku před soupeřovou brankou ale ne a ne se prosadit. Až ve 14.minutě vyslal Kummer z vlastního velkého vápna prudkou střelu na soupeřovu branku, naši útočníci velmi dobře zapracovali v soupeřově pokutovém území  brankař hostí zazmatkoval a  balon ho přeskočil,  bohužel pro něho skončil v síti  2:0. Tento kuriózní gól by se klidně nechal poslat do rubriky gól měsíce. Naši střelci se ke konci prvního poločasu snažili ale branku soupeře nepokořili. V druhý půli se hra ještě zlepšila, kluci předváděli to, co jsme trénovali v zimní přestávce. Po jedné nádherné akci, utekl Valenta  po levé straně a nádherným pasem našel Martínka který s přehledem zavěsil a zvýšil náskok na konečných  3:0. Sehráli jsme velmi dobrý zápas se snaživým soupeřem, musím pochválit hru obránců s brankařem který s přehledem likvidoval ojedinělé pokusy soupeře.Velmi mě překvapil Toan na postu stopera s Kummrem oba dva zahráli famózně. Do velmi dobré formy se oproti podzimu dostávají krajní obránci Kolumpek s Karabáčkem. Pro nás trenéry to byl velmi dobrý zápas a proto musíme pochválit všechny kluky. Plnily do puntíku to co se jim řeklo. I když se nepadli další góly, velmi pozitivně chválíme předvedenou hru.Uvidíme další zápasy.