Branky: Valenta 2, Zabilanský 2, Toan, Klučina.

Poločas:
1:0. Hráno na UMT Mělník

Sestava:
Šesták - Kummer, Novák, Kolumpek, Martínek - Valenta, Daněk, Zabilanský,.Píč - Klučina, Toan. Střídání: Klučinová, Pavlík.

Po týdenním zimním soustředění v Jeseníkách jsme dnes odehráli první přípravný zápas s účastníkem Karlovarského okresního přeboru na UMT v Mělníku. Na úvod zápasu jsme se pomaleji zozjížděli. Bylo znát, že kluci nebyli 3 měsíce na hřišti, poněvadž současné počasí to neumožňuje, a proto trénujeme v tělocvičně. I když do 15. minuty vázla souhra a kombinace, kluci nesklopili hlavy a snažili se vytvářet šance. V 19. minutě přišla první vydařená akce a Valenta poprvé rozvlnil síť. Do konce první půle jsme se už rozjížděli, ale bohužel jsme naráželi na výborně chytajícího hostujícího brankáře. Ve 23. minutě se špatně domluvil stoper Kummer s obráncem Martínkem a hostující hráč šel sám na naši bránu.Štěstí že náš brankář Šesták jistým zákrokem zabránil gólu.

Do druhé půle jsme nastupovali úplně vyměnění a soupeře jsme na 30 minut zmáčkli na jejich polovině. Z toho vyústilo nádherných 5 zásahů. Nejprve Toan zvyšoval na 2:0. Vzápěti Zabilanský zvyšoval dvěma góly na 4:0, po něm přidal Valenta 5. zásah a v poslední minutě zápasu uzavřel skore Klučina na konečných 6:0.

Musím pochválit kluky za druhou půl,i protože předváděli hezký,přímočarý a hlavně rychlý fotbal, na který hosté rezignovali a nestačili kluky zastavovat. Bylo vidět, jak kluci kombinují a hlavně je fotbal baví.Mohlo padnout více branek, ale hosté měli opravdu vynikajícího brankáře. Opět se potvrdilo, jak je důležité hrát jako tým a toho si u kluků vážím. Chválím všech 13 hráčů, kteří nastoupili -  zvláště obrannou fázi, kde nastoupili Martínek, Kolumpek a Novák a své posty odehráli na výbornou. Jen tak dál! Dobrý zápas, chválím.