Datum: 1.11.2009

Poločas: 3:0.
Branky:Valenta 4, Kos, vlastní.

Sestava: Šesták - Kummer - Karabáček, Píč, Novák - Valenta, Daněk, Toan, Kolumpek - Klučinová, Klučina. Střídání: Pavlik, Huďár, Kos, Martínek, Petráni, Lička.

Po áčku žáků sehrála dnes svůj poslední podzimní zápas i mšenská žákovská rezerva. Tentokrát k nám zavítal soused ze Řepína. Kluci nenechali nic náhodě a svůj výkon potvrdili výhrou. Bylo vidět, že je to takové menší derby. Ale kluci se hnali hned po hvizdu za vítezstvím. Vždyt do 16. minuty jsme vedli hatrickem Valenty už 3:0.

Dnes na hřišti řádil Valenta, který tahal většinu šancí, proto také na tento zápas byl určen jako kpitán. A také to bylo vidět, navíc ještě pohrdl penaltou Daněk, který trefil pouze břevno. Soupeř hrozil sporadicky, ale vše zachytávali Kummer s Píčem.

Do druhé půle jsme nastupovali opět lépe naladěni a z toho vyústil náš tlak, po kterém si hosté dali vlastní branku. Pak přišla stejná hrubá chyba golmana Šestáka, totožná se sobotním zápasem A mužstva. Opět špatně rozehrál, nahrál na nohu soupeře a ten snížil. To už ale byla 62. minuta a už jsme věřil, že i toto derby dotáhneme do vítězného konce. Jenomže to se ještě stačil v 66. minutě trefit Kos a následné v 69. minutě opět Valenta.

I B mužstvo nepoznalo po podzimní části hořkost porážky. Jen doufám že v jarní části v tomto trendu budeme pokračovat. Také klukům z B mužstva patří velký dík. MOCKRÁT DĚKUJI, PÁNOVÉ!