Zápas: SK Mšeno A žáci - Sokol Horní Počaply

Rozhodčí: Guttenberg

Poločas: 9:1.

Branky: Zabilanský 5, Klučina 3, Toan 3, Daněk 2, Valenta 2, Kummer.

Sestava: Šesták - Kummer - Kolumpek, Píč, Martínek - Valenta, Zabilanský, Daněk, Lička - Toan, Klučina. Střídání: Pavlík, Huďár, Klučinová, Kos, Měšťák.

Dnes jsme hostili předposlední tým tabulky. Bylo to znát, protože hosté nekladli žádný odpor a hlavně nebyli moc fotbaloví. Hned na úvod do 14. min jsme vedli 3:0. Jediný gól, který nám dali, byla po hrubé chybě gólmana Šestáka, když stoper Kummer dával malou domů a náš ztuhlý brankář místo toho, aby rozdal míč do strany, tak přihrál přímo na nohu soupeře, který se nemýlil. Jenomže pak začalo galapředstavení, když jsme do půle nastříleli devět branek.

Do druhé půle jsme přidali dalších sedm branek a bylo rozhodnuto. Opět to kluci brali spíše jako trénink, protože zkoušeli krásné přímočaré akce. Opětovně jsme prohazovali posty. Kluci odmakali celý podzim perfektně, docházeli na tréninky, kde jsme nacvičovali různé standardky, akce, prostě tak, jak to má být. Nikdo nehraje na sebe, ale pro tým.To znamená, že i když ti menší zatím nevědí co a jak, zkušení kluci jim dávají rady.  I když mladší něco zkazí, nikdy ti starší na ně nekřičí, ba naopak je povzbuzují a učí. I poslušnost kluků je výborná, nikdy nediskutují s rozhodčím, se soupeřem ani s trenéry, Dělají přesně věci, které se jim řeknou.

Výsledkem je, že jsme skončili po podzimní části na prvním místě a zatím nepoznali hořkost porážky.  O tom je poslušnost a disciplína. Za to všem patří velké díky.