Zápas: Sokol Dolní Beřkovice - SK Mšeno A žáci

Datum: 24.10.2009
Průběh zápasu: Poločas: 3:1.

Branky: Klučina, Toan, Píč, Zabilansky, vlastní.
Sestava: Šesták - Kummer - Karabáček, Černý, Novák - Valenta, Daněk, Zabilansky, Píč - Toan, Klučina. Střídání: Klučinová, Hudár, Kolumpek, Lička.

Toto utkání nám vůbec nevyšlo. Tentokrát kluci vůbec nehráli, jako kdyby na ně přišla krize. I když soupeř nastupoval s 9 hráči, válcovali nás jak malý kluky.

Obrana nefungovala tak, jak by měla, a proto jsme už ve 20. minutě prohrávali 0:3. I když Klučina do přestávky snížil na 1:3, stále jsme byli v křeči. Vůbec nic nám nešlo, ani kombinace, ani střely, zkrátka nic.

Sice jsme ve 2. půli snížili na rozdíl jedné branky zásluhou Toana, ale soupeř během krátké chvíle odskočil na rozdil 2 branek - 2:4. To už nervy pracovaly a museli jsme hráče pořádně zvýšenými hlasy probudit z ospalé hry, na kterou se nedalo vůbec dívat.

I když jsme zabrali a v 54. minutě se trefil Píč, soupeř měl stále o jednu branku víc. V 61. minutě vzal odpovědnost Zabilanský a vyrovnal na 4:4. I když nudnou hrou bychom brali bod, přišla 68. minuta, kdy si domácí naštěstí pro nás vstřelili vlastní gól.

S ukončením zápasu přišlo pro nás vysvobození, protože to nebyl fotbal, ale mlácení se na hřišti. Sice vím, že každý den není posvícení, ale co kluci předvedli, bylo katastrofální. Beru tento zápas za neúspěšný, ale nedá se nic dělat. Jen doufám, že si kluci vzali ponaučení z faktu, že i soupeř s 9 hráči v poli umí pěkně "zatopit" a hrát rovnocennou partii.

Hodíme tento zápas za hlavu a soustředíme se na poslední 2 zápasy, abychom uhráli dobré výsledky. Tento zápas hodnotím velice špatně a věřím, že si kluci z toho vzali ponaučení.