Rozhodčí: Pěkný

Poločas: 1:0.

Branky: Tříška, Mansfeld, Frič

Sestava: Hnízdil - Kříž (65. Valeš), Brunclík, Grát, D. Kolumpek - Vaněk, R. Kolumpek (46. Dvorný), Tříška, Šledr - Mansfeld, Frič (88. Demen).

(kh) Protože jsem nebyl zápasu osobně přítomen, přikládám alespoň pár postřehů z diskuze na internetových stránkách Mělnického deníku.

Re: Lobkovice-Mělník
divák, 25.10.2009 19:13

No, to včera ve Mšeně se hrálo celkem102 minut. Dokud Mšeno vedlo 3:1, tak to šlo, ale jakmile Byšice snížily na 3:2, tak vzal osud utkání do svých rukou rozhodčí (v 97. kopaly Byšice vymyšlený trestňák z hranice vápna, penaltu se asi bál písknout). Ještě, že Mšeno mělo dobrou pořadatelskou službu, jinak by asi rozhodčí neodjel bez nějaké té facky.

HNÍZDO, 26.10.2009 18:47
NE 102, ALE CELKEM 104 MINUT. TO JSEM JEŠTĚ V ŽIVOTĚ NEHRÁL.MYSLÍM BEZ PRODLOUŽENÍ.

Mšeno - Byšice
fanda fotbalu, 25.10.2009 19:25

Slyšel jsem od kamaráda, který na tom utkání byl, a nezávisle, že by byl příznivec některého klubu, prostě se šel podívat. A celou tu komedii okresního fotbalu mi popsal. Bohužel nebyla jen na jednom místě. Komedie a fraška s vystoupením rozhodčího Pěkného v hlavní roli ve Mšeně je opravdu ukázkou mělnického fotbalu a jasná snaha přibrzdit pronásledovatele, jak jen se dá. Do stavu 3:2 pro domácí pískal rozhodčí na hovno, Ale co se dělo po tomto stavu, se k rozhodování nedá přirovnat (zlatý Pos).  Snahou rozhodčího utkání srovnat na remizu byla, ale jeho bezmocnost, kdy nevěděl vůbec, co má pískat, a fauly ukazoval pouze na jednu stranu. V situaci, kdy si minutu zapisoval ŽK, nevěděl ani, že se za jeho zády hraje. Co nevycházelo v závěru utkání, se pokusil dohnat v 9minutovém nastavení. Zde měli domácí pořadatelé pořádnou práci, aby pěstě diváků nezasáhly cíl. Na závěr: Už s tím okresním fotbalem něco udělejte, je to ostuda a znechucení hry FOTBAL jak divákům, tak hráčům. Po těchto výkonech se vůbec nedivím, že dostanete přes držku a už se doslýchám, že to bude brzo, ale mimo hřiště.

Re: Mšeno - Byšice
divák, 26.10.2009 9:25
Perličkou toho zápasu taky byla´poločasová návštěva hlavního rozhodčího v kabině Byšic.