Zápas: SK Labský Kostelec - SK Mšeno B žáci
0 : 4

Datum: 18.10.2009
Rozhodčí:
Průběh zápasu: Branky: Klučina, Daněk, Píč, Zabilanský.

Sestava: Šesták - Kummer - Černý, Karabáček, Lička - Valenta, Daněk, Zabilanský, Píč - Toan, Klučina. Střídání: Klučinová, Kučera.
 

Dnes jsme zajížděli na půdu Labského Kostelce. I když jsme měli obavy, jak bude vypadat místní hřiště z minulého špatného počasí, hřiště bylo dobře připravené. K  tomuto zápasu jsme nominovali celkem 18 hráčů, ale k odjezdu se jich dostavilo pouze 13. Trošku jsme to předpokládali, ale nedalo se nic dělat.

Zkraje soupeř trochu kousal, ale bylo tím, že kluci si nemohli zvyknout na mokrou trávu a zároveň na nerovnosti hřiště. Ale od 10. min jsme začali hrát svou kombinační hru a soupeře jsme do 35. min zatlačili. Když v 15. min utekl po levé straně Toan, křižujícím protihráčem a vybíhajícím gólmanem měl být zastaven, ale Toan přihrál na penaltu volnému Klučinovi, který dával gól do prázdné brány. Náš tlak se stále stupňoval, a když ve 23. min z velkého vápna napřáhl Daněk, bylo to 0:2.

Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že přidáme jeden dva goly a zápas v klidu dohrajeme. Jenomže soupeř přebudoval sestavu a bylo to znát.Začali nás tlačit mi jsme zalezli na svou polovinu a chvíli jsme vůbec nehráli. Soupeř mohl nasázet minimálně 3 až 4 góly, jenomže naráželi na výborně chytajícího brankáře Šestáka, který chytal i nemožné, jak střely z velkého vápna, tak samostatné úniky či přímé kopy. Museli jsme kluky uklidnit a povzbudit novým impulsem. A to se povedlo. Kluci opět začali hrát, vzpamatovali se a v 61. min.utekl po pravé straně Píč a krásně přehodil brankaře - 0:3. V závěru zápasu v 67. min nekompromisně napřáhl náš kapitán Zabilanský a prudkou střelou nedal gólmanovi šanci - 0:4.

Tentokrát zápas vyšel Kučerovi, který zahrál famózně levou obranu, i když na tomto postu hrál poprvé. Až na výpadek ve druhé půli si myslím, že nám zápas opět vyšel. Cením si toho, že kluci plní na jedničku určené pokyny, které se jim řeknou, a zápas odmakají. Nehrajeme totiž na to, kdo dá více gólů, ale hrajeme jako tým. Toho si moc cením, a proto kluci zaslouží pochvalu. Díky.

Milan Šesták, trenér
Váš názor:
Jméno: