Zápas: SK Mšeno B žáci - Sokol Záryby
8 : 1

Datum: 11.10.2009
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

Poločas: 5:1.

Sestava: Šesták, Zabilanský, Černý, Karabáček, Novák, Daněk, Píč, Toan, Valenta, Kučera, Klučina. Střídali: Klučinová, Huďár, Pavlík, Měšťák, Lička.
 
Branky: Valenta 4, Zabilanský, Daněk, Kučera, Černý.
 
Po snadném zápase na TJ Kly k nám dnes přijel 2. tým aktuální tabulky. Z tohoto soupeře jsme měli obavy a to i proto, že většina našich hráčů nastoupila hodinu před tím k utkání A týmu žáků. Naše obavy se začaly naplňovat, když ve 3. minutě stoper Zabilanský minul balon a hostující útočník krásnou střelou překonal našeho gólmana. Krátce poté jsme zahravali rohový kop, který exekutor Valenta zatočil rovnou do brány a bylo vyrovnáno. Ve 13. minutě kopal trestný kop z 20 metrů po faulu na Valentu Zabilanský, který se nemýlil. Tento gol naše hráče vyburcoval ke skvělému výkonu, který byl korunovám 3. a 4. gólem Valenty po krásných únicích. Poločasové skóre uzavřel Daněk nekompromisní střelou.

Ve 2. poločase jsme měli již hru pod kontrolou a přidali jsme ještě 3 góly. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Huďára, který i když hrál poprvé obránce, nepřipustil žádné komplikace a zahrál svůj post s přehledem. Děkuji všem za předvedený výkon a doufám, že v těchto výsledcích budeme dále pokračovat.

trenér Zabilanský.fotografie:


Váš názor:
Jméno: