Zápas: SK Mšeno A žáci - Slovan Horní Beřkovice
8 : 0

Datum: 11.10.2009

Sestava: Šesták - Kummer, Zabilanský, Novák, Karabáček - Píč, Toan, Daněk, Valenta, Klučina, Černý. Střídali: Kučera, Šíma, Měšťák, Klučinová, Lička.

Branky: Valenta 2, Černý, Zabilanský, Daněk, Píč, Karabáček, Toan.

Dnes k nám přijel soupeř z dolní poloviny tabulky. Chtěli jsme 3 body a co nejlepší skóre. To se také v úvodu utkání začalo naplňovat, když během 7 minut to bylo 3:0. Naši hráči se nechali ukolébat snadným vedením a začali jsme se trápit v koncovce,každý si chtěl dát gól a kombinace vázla. Do poločasu jsme však ještě skórovali na 4:0 dalekonosnou střelou Daňka.¨

Nástup do 2. poločasu byl opět famózní, kombinace a střely nacházely svůj cíl a v 50. minutě již skóre bylo 8:0. Na zbylých 20 minut nastoupili hráči z lavičky a již jsme žádný gol nepřidali. Děkuji všem hráčům za zisk tří bodů a potvrzení dosavadní neporazitelnosti.