Branky:
Klučina a Kučera po 4, Zabilanský a Daněk po 3, Píč, Kummer, Černý, Karabáček
     Sestava: Šesták - Kummer, Zabilanský, Černý, Karabáček, Martínek,
Daněk, Píč, Kučera, Klučina, Toan. Střídali: Klučinová, Lička, Huďár, Novák.

Naše žákovská rezerva zajížděla dnes k mistrovskému utkání na TJ Kly, kde jsme počítali se ziskem 3 bodů a upevněním 1. místa v tabulce. To se začalo naplňovat, když se soupeř skoro nesešel a naši náhradníci jim museli vypomoci se sestavou. Od prvního hvizdu rozhodčího jsme soupeře přimáčkli na jeho polovině a již v páté minutě otevřel skóre jako správný kapitán,Zabilanský.Naši hráči soupeře přehrávali skvělou kombinací a stříleli branky. Poločasové skóre se zastavilo na 8:0 a to ještě Klučina neproměnil nařízenou penaltu.

Ve druhém poločase naše hra pokračovala v nastoleném tempu a soupeři jsme nadělili ještě deset branek.Musím pochválit všechny hráče, že vydrželi hrát a kombinovat celý zápas v plném tempu.