Rozhodčí:
Průběh zápasu: Poločas: 1:4.

Branky: Valenta 2, Toan, Klučina, Píč, Zabilanský.

Sestava: Šesták - Kummer - Karabáček, Zabilanský, Novák - Valenta, Daněk, Černý, Píč - Toan, Klučina. Střídání: Saska, Novotný, Klučinová, Takacz.
Na hřiště Byšic jsme zajížděli v té nejsilnější sestavě, kterou jsme poskládali. Věděli jsme, že domácí jsou lídrem v tabulce, a tak jsme nenechali nic náhodě. Už na trénincích jsme na to hráče připravovali, a proto jsme přizpůsobili intenzivní, rychlé a kombinační akce.

Na úvod zápasu ve 2. min se špatně dohodli obránci Kummer se Zabilanským, domácí hráč utíkal sám na naší bránu a zavěsil - 1:0. Domácí ještě netušili, co se bude dít po jejich vedoucí brance. Kluky to nabudilo a do soupeře se zakousli jak vlci. Hned o 2 min Toan srovnal střelou z malého vápna. Následně krásným únikem po pravé straně Valenta přeloboval domácího brankaře a o další 4 min technickou střelou k pravé tyči Klučina nedal brankáři šanci.

Domácí se za celou první půli nedostali vůbec k naší brance, až ve 30. min kopali trestný kop z velkého vápna, ale náš brankář jistým zákrokem střelu vyrazil. Mezi tím ve 24. min Valenta opět tvrdou střelou  zvyšoval na 4:1.

Ve druhé půli v 60. min utekl po levé straně Píč a střelou k tyči navýšil skóre. O 7 min později jsme zahrávali rohový kop, na který si krásně naběhl Zabilanský a v pádu hlavičkoval balon do sítě - 6:1.

Domácí už tento gól neunesli a začali hrát tvrdě. Ke konci zápasu byl až brutálně faulován Píč (tento zákrok byl na červenou kartu), ale delegovaný rozhodčí neudělil ani žlutou kartu. Po výměně názorů s domácím trenérem nás nazval "VIDLÁCI z vesnice". Je to tak, neunesl porážku, my jsme se mu jen po zápase vysmáli, protože on se má co učit. Byl to krásný, perfektní zápas, za který kluci zaslouží velikánskou pochvalu. JEŠTĚ JEDNOU JIM  DĚKUJI. Perfektní!!!