Datum: 26.9.2009
Rozhodčí: Šesták

Branky: Valenta, Martínek.
Sestava: Šesták - Kummer - Karabáček, Valenta, Novák - Klučinová, Daněk, Martínek, Píč  - Měšťák, Kučera. Střídání: Toan, Klučina, Kolumpek, Lička.

B mužstvo nastupovalo s několika hráči, kteří odehráli dopolední zápas za A mužstvo. Také to bylo znát, protože opory z "A" se vydaly ze sil. První půli to bylo znát, protože hosté nevyužili dost slibných šancí, které jim kluci dovolili. Při první šanci trefili břevno a při dalších šancích je buď vychytal náš golman, nebo střely šly mimo branku. My jsme se sporadicky dostávali do šancí.

Ještě že na začátku druhé půle byl v pokutovém území faulován Černý a z následného pokutového kopu Valenta nezaváhal. I tak jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce, když v 61. min utekl po pravé straně Valenta a krásným pasem našel Martínka, který zvýšil na 2:0. I soupeř již odpadal, a tak se zápas jen dohrával. Za dnešní výkony patří klukům pochvala.