Zápas: SK Mšeno B žáci - FK Vysoká
5 : 0

Datum: 19.9.2009
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

Sestava: Valenta - Daněk, Klučina, Martínek, Píč, Karabáček, Novák, Pavlík, Lička, Kummer, Toan. Střídali:  Klučinová, Kolumpek, Huďár, Měšťák, Kučera.

Branky: Daněk 2, Píč, Klučina, Valenta. Poločas: 1:0.

   Žákovská rezerva Mšena nastoupila k prvnímu mistrovskému utkání až tuto sobotu. Soupeř přijel jen s devíti hráči, což bylo hned od počátku znát. Hosty jsme nepustili ani za půlicí čáru, ale stále se nedařilo vstřelit první branku. Vázla kombinace a finální přihrávka. Až ve 29. minutě po zdařilé přihrávce Klučina otevřel skóre.

      Do druhého poločasu jsme vyměnili brankáře - Valentu, který šel do pole, vystřídal Klučina. Hra se zrychlila a chvílemi začala vycházet i kombinace. Ve 46. minutě po přihrávce Valenty zavěsil Daněk. V 54. minutě proměnil šanci Píč. V 55. minutě byla proti Vysoké nařízena penalta, kterou však Valentovi chytil hostující brankář. Valenta si vše vynahradil o tři minuty později, kdy po rychlém útoku už nedal prudkou střelou hostujícímu brankáři šanci.Brankové hody uzavřel v 70. minutě Daněk, který skóroval přesnou střelou od tyče do branky.

     Premiéra se tedy vydařila, ale stále máme co zlepšovat. Přesto všem hráčům patří za vítězství dík.

Jiří Zabilanský  Váš názor:
Jméno: