Rozhodčí: Grát

Poločas: 1:4.

Branky: Klouda - Štrombach 3, Lisec 2, Černý, Jáchymstál.

Sestava: Rampouch - Chmelík, Kolumpek, Ernst, Tyle - Chorouš, Krúpa, Matúšek, Novotný - Guttenberg, Klouda (Zabilanský).

Utkání pro nás začalo katastroficky. Po dvou hrubých chybách jsme soupeři doslova darovali 2gólové vedení a po 10 minutách hry jsme prohrávali 0:3. Když soupeř zvýšil již na 4:0, byli jsme zralí na ručník. Ale kluci se nevzdali a do poločasu se nám podařilo snížit Kloudou. Bohužel další šance Guttenberga, Chorouše a Matúška zůstaly nevyužity.

Po přestávce jsme zamkli soupeře na jeho polovině, ale nedařilo se nám ve finální fázi. Zato Řepín nám dal lekci z produktivity. Dostal se 4x před bránu a z toho 3x skóroval. Celkový výkon nebyl vůbec špatný, rozhodly chyby ze začátku utkání a naše slabá střelecká potence.