Zápas: SK Mšeno A žáci - FC Beck Mělník dívky

Datum: 29.8.2009
Rozhodčí: Tříška

Branky Mšena: Toan 2. Poločas: 1:1.

Sestava: Šesták - Kummer - Píč, Švach, Lička - Karabáček, Zabilanský, Daněk, Valenta - Černý, Toan. Střídání: Martínek, Kolumpek, Takacz.

Tento přípravný zápas ukázal lekci, jak by se měli kluci probudit po prázdninách a začali trénovat a hrát fotbal. I když jsme šli ve 20. min do vedení po střele Toana, soupeřky stačily do přestávky vyrovnat. Sice mohly dát minimálně 3x gól, ale brankář Šesták odolával.

Po přestávce přišel pokutový kop po faulu Valenty a soupeřky šly do vedení. Kluci přestali úplně hrát a odešli fyzicky. Soupeřky toho využily a přidaly další branku. Po třetí brance kluci chvíli makali a snížili Toanem na 2:3. To bylo bohužel z naší strany vše. Posledních 15 minut jsme pouze po hřišti chodili jak na procházce parkem. Soupeřky hrály perfektně a přidaly 4. gól. Zápas jsme dohráli v úplné křeči.

Bohužel někteří hráči se musí nad sebou zamyslet jak běhat, a ne chodit. Je vidět, že prázdniny jim vůbec neprospěly a hlavně nic nedělali a lenošili. Musíme hodně zlepšit kondičku - to je na prvním místě. Jen doufám, že se průběh tohoto přátelského zápasu nebude již opakovat a začneme hrát dobrý a běhavý fotbal.