Rozhodčí: Grát

Poločas: 1:1.
Branky: Valenta 2, Chmelík, Daněk.
Sestava: Dohnalík (Šesták) - Tyle, Libor Ležal, Valenta, Luboš Ležal -  Chmelík, Karabáček, Daněk, Guttenberg - Toan,Klučina. Střídání: Takacz,  Zabilanský, Černý, Martínek, Klučinová, Novák.

Poslední zápas sezony byl velmi těžký.Soupeř přijel s nabitým kádrem a od začátku to bylo znát, zrovna tak jako na podzim na jejich hřišti.
Naše sestava byla zkombinovaná jinak než v předchozích zápasech. Sice to přineslo v 9. minutě náš vedoucí gól, když Guttenberg našel nádherným pasem nabíhajícího Chmelíka, který s přehledem zavěsil. Jenže hned o 3 min později Záryby vyrovnaly. Najednou soupeř začal létat do našeho území a to nebylo dobré. Okamžitě jsme zareagovali stažením Chmelíka na post stopera, hra se zklidnila. I když soupeř "zlobil", do přestávky jsme šli s remízou 1:1.

Hned na začátku druhého poločasu přišla hrubka Ležala a hosté šli do vedení 1:2. Jenže jsme nevěděli, že dnes zahraje dobrý zápas Valenta, který  dal 2 branky. První gól zařídil ve 45. min výstavní střelou z hranice velkého vápna těsně pod břevno a vyrovnal na 2:2. V 52. min přišla opět hezká kombinační akce po ose Guttenberg, Zabilanský a střílející Daněk zvyšoval na 3:2. Soupeř nesložil zbraně a při jednom protiútoku nacentroval balon na malé vápno a dobíhající hráči vyrovnali. V 63. min přišla nepřehledná situace na velkém vápně, když soupeř přestal hrát kvúli ofsajdu (který podle mého názoru nebyl), a střelec Valenta s přehledem zakončil na 4:3. I když jsme měli další gólové šance, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Uznávám kvalitu soupeře (zápas byl vyrovnaný na obě strany),ale bohudík rozhodují goly a ten jeden navíc jsme dali my jako na podzim na jejich hřišti.

Jarní část sezony jsme uzavřeli výhrou a potvrdili 1. místo ve skupině. Nakonec chci poděkovat za perfektní spolupráci s Jiřím Guttenbergem st. a Jiřím Zabilanským, kteří vedou A mužstvo žáků, kde jsme si pár hráčů vypůjčili. Děkuji hráčům za odvedenou práci v sezóně 2008-2009. Doufám, že takhle budeme pokračovat i v příští sezóně.