Zápas: Sokol Dolní beřkovice - SK Mšeno A
1 : 3

Datum: 13.6.2009
Rozhodčí: Börner
Průběh zápasu:

Poločas 0:2

Branky: Wasyliw, Dvorný, Tříška - Patera

Sestava: Hnízdil - Vaněk, Hlavnička, Brunclík, Kolumpek D. - Klouda, Kolumpek R., Tříška, Šlédr - Dvorný, Wasyliw(Krúpa, Kormoš)

 

Mšeno, jak už je v poslední době jeho zvykem, na svého soupeře doslova vlétlo a během 15min mohlo rozhodnout. Ovšem jako už po několikáté chybělo to podstatné - góly.

Přesto jsme se dostali do vedení, když se po centru prosadil Wasyliw. I nadále bylo Mšeno jasně lepší a svého soupeře přehrávalo. A pak jako vždy přišel na chvíli útlum a domácí toho začali využívat. Vytvořili si 2 gólové šance, které však naštěstí nezakončili dostatečně důrazně a lapil je Hnízdil. Pak taktovku převzali opět hosté a krásným volejem Dvorného zvýšili na 0:2.

To domácí rozhodilo a na hřišti se začalo jiskřit. Nutno však říci, že domácí hráli až zákeřně.

Do 2. poločasu nastoupili domácí s větší chutí, ale k brance se dostávali pouze sporadicky. I Mšeno však mělo problém se výrazněji prosadit. Na hřišti bylo k vidění více nefotbalových momentů, o což se přičinili hlavně domácí, kteří těžce nesli to, že prohrávají.

Naneštěstí se v této době podařilo domácím snížit. Po pravé straně se dostal k centru osamocený hráč domácích a na malém vápně zůstal zcela volný Patera, a protože Hnízdil zůstal přikovaný na čáře, pro kanonýra domácích bylo snadné se prosadit 1:2.

Kluci naštěstí nezpanikařili a opět se začali svoji hrou prosazovat. Po nařízeném přímém kopu na hranici velkého vápna domácích si míč postavil Tříška a střelou k tyči nedal brankáři šanci 1:3. Hosté si už vítězství pohlídali. Schytali sice ještě pár ran od zákeřných hráčů domácích, ale po zásluze si připsali další 3body.
Váš názor:
Jméno: